Kıbrıs Kargo

Hakkımızda

KKTC’de Uluslararası Karayolu Taşımacılığı’nda adanın en yeni araç filosu ile 10 yılı aşkın süreden beri hizmet vermekte olan firmamız, gerek komple kuru yük ve frigo gerekse de parsiyel yük taşımacılığında kısa sürede KKTC’nin lider nakliye firması konumuna gelmiştir.

Araç çeşitliliği ile çok yönlü nakliye hizmeti sunan firmamız, çeşitli özellikteki dorseleri ile her türlü yükünüzü taşıma kabiliyetine sahiptir.

‘Güvenli Taşıma’ ve ‘Zamanında Teslim’ ilkelerinden hiçbir surette taviz vermeden taşımacılık yapan firmamız, kısa sürede birçok güzide kuruluşumuzun tercihi haline gelmiştir. Tüm ürünlerinizi nakliyat sigorta teminatı altında ve Akgünler Denizcilik güvencesi ile taşıma imkanı sunan firmamız, gerek kuru yük gerek frigo (ısı kontrollü) ve gerekse de parsiyel yük taşımacılığında KKTC’nin lider nakliye kuruluşu konumundadır.

KKTC’de yapılan çok kıymetli ve büyük proje yatırımları ile ülkeye kazandırılan yol-otel-liman-havalimanı-hastane gibi değerli eserlerin nakliye ve lojistiğinde, uzman ve deneyimli kadrosu ile Kıbrıs Kargo tercih edilmiş ve edilmektedir. Türkiye’deki serbest bölge ve antrepolardan Kıbrıs’a transit (millileşmemiş) ürün taşımacılığındaki tecrübemiz ile rakiplerimize bu alanda büyük üstünlük kurarken, Kongre-Seminer-Bayi-Toplantı-Fuar lojistiğindeki deneyim ve üstün hizmet anlayışımız ile firmamız bu alanda alternatifi olmayan bir konum elde etmiştir.

Hedefimiz, hizmet kalitesinden ve zamanında teslim ilkesinden taviz vermeden her zaman daha ileriye gitmek ve yenilikler sunmaktır. Çok yakında faaliyete girecek olan ‘Kişisel Kargo Taşımacılığı’ hizmetimiz ile bu alanda da tercih edilir olacağımızdan ve alternatifi olmayan bir hizmet sunacağımızdan eminiz.

Yönetim
Kadrosu

Yönetim Kurulu Başkanı

İçim Çağıner Kavuklu

Genel Müdür

İbrahim Baştuğ

İşletme Müdürü

Birgül Kavuklu

Operasyon Müdürü

Volkan Akyıldız

Teknik Müdür

Yusuf Aygün

https://www.kibriskargo.com/wp-content/uploads/2020/12/DJI_0010aa.jpg
https://www.kibriskargo.com/wp-content/uploads/2020/12/DJI_0010dd.jpg
Kıbrıs Kargo
Kıbrıs KargoHızlı Menü
Kıbrıs KargoBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizden haber alabilirsiniz.

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım