KİŞİSEL VERİ İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) hükümleri kapsamında işbu Açık Rıza Metni’ni okudum, içeriğini anladım ve kabul ettim.

Kişisel verilerimin KVKK madde 5 ve madde 9 uyarınca açık rızam doğrultusunda Veri Sorumlusu AK-GÜNLER İŞLETMELERİ ŞTİ. LTD. KIBRIS KARGO (bundan sonra “KIBRIS KARGO” olarak anılacaktır.) tarafından www.kibriskargo.com adresinde yer alan Aydınlatma Metni’ne uygun bir şekilde aşağıdaki amaçlarla işlenmesine ve yurtdışına aktarılmasına rıza gösteriyorum.

  • KIBRIS KARGO’nun eşya taşıma, ürün ve hizmet satış sözleşmelerinden kaynaklanan yükümlülüklerini meşru menfaatlerine uygun şekilde ifa edebilmesi,
  • KIBRIS KARGO’nun sefer gerçekleştirdiği limanlardaki kamu güvenliği kuralları, gümrük mevzuatı veya kara/deniz yolu düzenlemelerinden kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirebilmesi,
  • KIBRIS KARGO’nun tarafımca başlatılabilecek talep, şikâyet, öneri, memnuniyet süreçlerini sonuçlandırabilmesi,
  • Sahteciliğin/dolandırıcılığın önlenmesi, iç denetimlerin yapılması, hukuki ve diğer taleplerin yönetimi ile birlikte güvenliğin sağlanması,
  • KIBRIS KARGO bilgi sistemleri altyapısının bana verilen hizmetin kalitesini artırmak üzere ve yasal gerekliliklere uygun olmak kaydıyla modern bilgi teknolojilerinden yararlanılarak etkinliğinin, veriminin, kullanım kolaylığının ve sürekliliğinin geliştirilmesi.
  • İşbu metinde yer alan hususlarla alakalı vermiş olduğum açık rızam hakkında ayrıca Şirket tarafından Aydınlatma Metni ile bilgilendirildiğimi ve kişisel verilerimin yukarıda açıklanmış amaçlarla işlenmesine ve Aydınlatma Metninde de belirtilmiş olan kişilere aktarılmasına açık rızamı veriyorum.

Kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı geçerli mevzuat çerçevesinde kullanmak isterseniz, www.kibriskargo.com adresinde yer alan Kıbrıs Kargo Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni’nde belirtilen iletişim kanalları aracılığıyla Veri Sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz.

Kıbrıs Kargo
Kıbrıs KargoHızlı Menü
Kıbrıs KargoBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizden haber alabilirsiniz.

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım