Kıbrıs Kargo

Hizmetlerimiz

Parsiyel Kuru Yük Taşımacılığı
Şirketimiz, müşteri talebi doğrultusunda ve filosunda bulunan çeşitli özellikteki araçları ile parça yük taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Türkiye’den Kıbrıs’a olan taşımalar için verilen bu hizmetin tüm Türkiye’yi kapsayan bölgelerden yapılma imkanı olup İstanbul ve Mersin’de bulunan ofis ve depolarımız ve burada görevli personel ve teçhizatımız ile ‘’parça yük’’ taşımacılığı hizmetinde oldukça iddialıyız. Ayrıca, ilgili depolarımızda ürün istifleme imkanı da sunmaktayız.
Komple Frigo Yük Taşımacılığı
Şirketimiz, müşteri talebi doğrultusunda, deneyimli şoförleri ve uzman ekibi ile, filosunda bulunan çok sayıda frigo (ısı kontrollü) dorseleri ile Türkiye’den Kıbrıs’a veya Kıbrıs’tan Türkiye’ye düzenli olarak +/- derecede ısı kontrolü gerektiren her türlü ürünü taşıma kabiliyetine sahiptir. Talep edilmesi halinde, aynı araçta, iki farklı derecede ve farklı ısı kontrolü gerektiren birbirinden ayrı ürünleri de çift rejimli dorseleri ile taşıyabilmektedir.
Kongre, Seminer, Bayi, Toplantı, Fuar Lojistiği
Gerek araç temini, gerek gümrükleme hizmetleri ve gerekse de TC ve KKTC yetkili mercilerinden izin alımları hususlarını kapsayan ve oldukça detay gerektiren bu lojistik hizmeti yıllardır şirketimiz tarafından bir tamam, eksiksiz ve zamanında teslim şekliyle bir paket program çerçevesinde tüm hizmetleri kapsayacak şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Bu konuda oldukça deneyimli olan şirketimiz adadaki kongre-seminer-bayi-toplantı-fuar lojistiğinin neredeyse tamamını tek başına gerçekleştirmektedir.
Transit Parsiyel Yük Taşımacılığı
Türkiye de millileşmemiş, serbest bölge ve antrepolarda bekleyen ürünlerinizi ‘parça yük’ şeklinde ve transit olarak KKTC’ye taşıma imkanı sunan şirketimiz bu ürünleriniz için gerekli teminatı sağlamakta ve gerekli transit evrak tarafımızca düzenlenmektedir.
Proje Yük Taşımacılığı
Şirketimiz, bünyesinde bulunan sal (açık) kasa, uzayan sal (açık) kasa, lowbed türü çok çeşitli dorselerimizin bizlere sunduğu imkanlar sayesinde yol-otel-liman-havalimanı-hastane ve benzeri inşaat projelerinde gerekli tüm araç ve ekipmanları taşıma imkan ve kabiliyetine sahip olduğumuzu belirtiriz.
Transit Komple Yük Taşımacılığı
Türkiye’den Kıbrıs’a transit komple tır taşımacılığı hususunda oldukça deneyimli olan şirketimiz, TC’de millileşmemiş ürünlerinizi KKTC’ye adres teslim olarak taşıma imkanı sağlamaktadır. Transit taşınan bu ürünler için gerekli teminat sağlanmakta ve gerekli transit evrak tarafımızca düzenlenmektedir.
Komple Kuru Yük Taşımacılığı
Şirketimiz, müşteri talebi doğrultusunda, Türkiye’den Kıbrıs’a veya Kıbrıs’tan Türkiye’ye düzenli olarak ve zamanında teslim ilkesi ile komple kuru yük taşımacılığı yapmaktadır. Gerek TC ve gerekse KKTC’de araçlarımıza yüklenmiş ürünleriniz, gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.
Parsiyel Frigo Yük Taşımacılığı
Şirketimiz, müşteri talebi doğrultusunda ve uzman kadrosu ile Türkiye’den Kıbrıs’a frigo (ısı kontrollü) parsiyel yüklerinizi de soğuk zincir bozulmaksızın ve tüm sağlık koşullarına uygun olarak taşıma kabiliyetine sahiptir. Tüm parsiyel frigo ürünleriniz adresten alınmakta ve yine adrese teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz içerisinde yine çift rejim taşıma ve farklı ısı kontrolü gerektiren farklı parça ürünlerinizi de -/+ şekliyle farklı ısılarda parsiyel olarak taşıma imkanı mevcuttur.
Kıbrıs Kargo
Kıbrıs KargoHızlı Menü
Kıbrıs KargoBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizden haber alabilirsiniz.

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım

© 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım