HİZMETİNİZDEYİZ

Kişisel Kargo Taşımacılığı
AMACIMIZ
Ak-Günler İşletmeleri Şti. Ltd. Kıbrıs Kargo (“Kıbrıs Kargo”) taşıma güvencesi ile Türkiye’den yapacağınız alışverişlerinizde ürünlerinizi en hızlı, en uygun taşıma fiyatı ve en güvenli şekliyle KKTC’de sizlere teslim etmektir. Türkiye’de gerek bizzat gerekse online olarak yapacağınız faturalı tüm kişisel alışverişlerinizde ürünlerinizi faturası ile birlikte İstanbul depomuza gönderme talimatınızdan sonra tarafımıza ulaşan ürünleriniz güvenle ve en hızlı şekliyle KKTC’ye ulaştırılacaktır.

ÜYELİK
Kişisel Kargo taşımacılığı hizmetimizden yararlanabilmek için öncelikle web sayfamızda üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Web adresimiz olan kibriskargo.com sitemizden birkaç temel kişisel bilginizle üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin kişiye özel olduğunu hatırlatır üçüncü şahıslarla paylaşmamanızı belirtiriz. Üyelik bilgileriniz Ak-günler İşletmeleri Şti.Ltd. ve Kıbrıs Kargo tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında korunmaktadır. İlgili Aydınlatma ve Açık Rıza metni üyelik oluşturulurken bilgi ve onayınıza sunulmuştur. Üyelik işlemlerinizin tamamlanması için web sayfamızda bulunan Aydınlatma ve Açık Rıza Onam Metnini okuyup onaylamanız gerekmektedir.

SİPARİŞ VERİRKEN
Yapacağınız alışverişlerde ürünlerinizi kargo vasıtası ile veya bizzat tarafınızca depomuza teslim etmeniz veya online olarak alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizi tamamladıktan sonra adres kısmına aşağıda belirtilen adresi eksiksiz bir şekilde yazmanız ve ürünlerinizi tarafımıza ulaştırmanız halinde en kısa sürede ürünleriniz KKTC’ye tarafımızca taşınacaktır. Kargo talimatınızın Alıcı ad/soyad/cep telefon numarası kısmında mutlaka şahsınıza ait bilgiler olmak zorundadır. Depomuza ulaştırılacak tüm ürünlerin adınıza kesilmiş fatura ile birlikte teslim edilmesi zorunludur. Satın almış olduğunuz ürünün e-faturasını satın alma sırasında paketleme içine eklenmesini sağlamanız veya ayrıca iletmeniz gerekmektedir. Depomuza faturasız olarak teslim edilen ürünlerin sevki yapılamaz ve/veya bu ürünlerle ilgili Ak-Günler İşletmeleri Şti Ltd – Kıbrıs Kargo hiçbir sorumluluk taşımaz. Faturası eksik teslim edilen kargoların taşınmasının gecikmesinden Kıbrıs Kargo sorumlu değildir.

ÜRÜN TESLİMAT ADRESİ
Bu aşamada sipariş sahibinin ad-soyad ve telefon numarası bilgilerinin doğru ve eksiksiz yazılması zorunludur. Aksi takdirde alıcıya ulaşma sürecinde sıkıntı yaşanması kaçınılmazdır.
Ürün teslimatları için yazılması gereken adres bilgisi aşağıdadır.
ADRES:
İKİTELLİ O.S.B. TÜMSAN 1. KISIM 7. BLOK NO:2 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
POSTA KODU 34490


Teslimatlarınız hakkında bilgi alış/verişi yapabileceğiniz irtibat numaraları aşağıdadır.
0 212 485 70 85

ÜRÜN SEVK VE GÜNLERİ
Tüm ürünleriniz hafta içi her gün saat 17:00 ve Cumartesi saat 12:00 a kadar İstanbul depomuzdaki ekibimiz tarafından teslim alınabilir. Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 17:00 a kadar depomuza ulaşan ürünlerinizin takip eden Pazartesi günü KKTC Lefkoşa gümrüğüne teslim edilmesi hedeflenmektedir. Ürünleriniz İstanbul ekibimiz tarafından teslim alındıktan sonra önceden oluşturduğunuz üyelik bilgilerinizden yararlanarak tarafınızla iletişime geçilecektir. Tarafınızla yapılacak görüşme, işlem talebiniz ve onayınız akabinde ürünleriniz KKTC’ye sevk edilecektir. Görüşme sırasında ekibimize paket birleştirme, kutulama gibi çeşitli talepler iletebilirsiniz. Tarafımıza teslim edilen ürünlerinizin depomuzda ücretsiz olarak bekleme süresi iki hafta ile sınırlıdır. İki hafta bekleme süresini aşan teslimatlarınızın sevki için ek ücret talep edilecektir.

ÜRÜN TAŞIMA SORUMLULUĞU
Özellikle online siparişleriniz ve kargo gönderimleriniz için geçerli olmak üzere; sipariş ve depomuza sevk talimatınız sonrasında ürünlerinizin depomuza varışına kadar olan sürede Kıbrıs Kargo’nun hiçbir sorumluluk taşımadığını beyan ederiz. Taşıyıcı firma olarak sorumluluğumuz; ürünlerinizin depomuza teslim tarihi ile başlayarak KKTC Lefkoşa gümrüğüne varışı ile son bulacaktır. Kıbrıs Kargo tarafından yapılacak taşıma İstanbul’da bulunan depodan başlayacak ve KKTC Lefkoşa Gümrüğüne varışı ile son bulacaktır. Keza, alışverişleriniz neticesinde depomuza ulaşan ve/veya KKTC’ye sevk edilen tüm ürün muhteviyatı yalnızca tarafınız sorumluluğundadır. Ürünlerin yırtık, bozuk, yanlış, defolu ve benzeri olumsuzluklarından Kıbrıs Kargo hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Kapıda ödeme ve/veya alıcı ödemeli kargo seçeneği tarafımızca kabul edilmeyecektir. Bu şekliyle depomuza ulaşan ürünler tarafımızca teslim alınmayacaktır.

ÜRÜN KONTROLÜ
Tarafımızca sadece cam muhteviyatlı, hassas, kırılabilir ürünlerin (saat, gözlük, dekoratif ürünler, parfüm, tabak, bardak vs) kontrolü yapılacaktır. Bunun haricinde hiçbir ürünün kontrolü talep edilemez. Cam muhteviyatlı, hassas ve kırılabilir ürünler yalnızca talebiniz doğrultusunda ve ek ücret karşılığında tarafımızca kontrol edilecektir. Ürün kontrolü talep edilmeyen ve KKTC tesliminde hasar tespit edilen ürünlerin sorumluluğu yalnızca ürün sahibine aittir ve Ak-Günler İşletmeleri Şti. Ltd. Kıbrıs Kargo’nun hiçbir sorumluluğu yoktur.
Tarafınızca kontrolü talep edilen cam muhteviyatlı ürünlerinizde hasar tespit edilmesi durumunda iade işlemi, iade bedeli ve iade süreci yalnızca tarafınıza aittir. İade edilmesini talep ettiğiniz hasarlı ürününüz olması halinde başlatmış olduğunuz iade işlemi ücret karşılığında tarafımızca takip edilip iade işleminin kargo kısmı tarafımızca sonlandırılacaktır. Ürünlerin sevk işlemi başladıktan sonra iade işlemi yapılmaz ve iade işlemine ilişkin herhangi bir talepte bulunulamaz.

ÖDEME
Ürünlerinizin sevki yalnızca taşıma bedelinin tarafımıza ödenmesi ile gerçekleştirilecektir. Nihai ürün taşıma bedeli İstanbul ekibimizce tarafınıza bildirilecek olup onayınız akabinde tarafınıza ödeme linki gönderilecektir. Ödemeniz gerçekleştiğinde ürünleriniz ilk sevkiyat için programa alınacaktır.
Ürünlerinizin sevki için kargo@kibriskargo.com mail adresi dışında, tarafımızdan geldiği belirtilen linklere itibar etmemeniz önemle bildirilir. Bu e-mail adresi dışında yapılan işlemlerden şirketimiz sorumlu değildir.

GÜMRÜK BİLGİSİ - VERGİ VE HARÇLAR
KKTC gümrük mevzuatı gereği, KKTC gümrüklerine giriş yapan her ürün görevli gümrük memuru tarafından kontrol edilecektir. Gerek bizzat gerekse online olarak yaptığınız ve faturası ile birlikte KKTC’ye sevk için İstanbul depomuza göndereceğiniz tüm ürünlerin gümrüğe tabi olacağını belirtiriz. Gümrüğe tabii olan ürünleriniz, KKTC gümrük mevzuatı gereği ve mevzuatta yer alan ilgili ürün kaleminin gümrük oranı üzerinden hesaplanarak CIF kıymet (navlun dahil bedel) ile vergilendirilecektir. Kıbrıs Kargo’nun bu gümrük oranları ve gümrük süreci ile ilgili hiçbir etkisi ve/veya inisiyatifi yoktur. Bu işlemler için tüm sorumluluk ürün sahibinde olup, gümrük vergi ve harçları ile varsa ilave masraflar yalnıza ürün sahibine aittir. KKTC gümrük mevzuatı gereği yalnızca kullanılmış zati eşya ve/veya evrak gönderimi gümrüğe tabii olmayacaktır. Gümrüğe tabii olmayan bu ürünlerinizi, talebiniz doğrultusunda ve ücreti karşılığında KKTC adresinize teslim edebilir veya Lefkoşa/Girne ofislerimizden ücretsiz olarak bizzat teslim alabilirsiniz.

GÜMRÜK İŞLEMLERİ

Ürünlerin gümrüğe tabi olması ve gümrük vergisi ödenecek olması durumunda, aşağıda belirtilen iki seçenekten birini tercih ederek gümrükleme işlemi yapabilirsiniz.

Seçenek 1: Ürün sahibinin bizzat Lefkoşa gümrüğüne gidip, gümrük işlemlerini yaptırması ve gümrük vergisini ödemesi neticesinde ilgili ürünler KKTC alıcısı tarafından şahsen teslim alınabilir. Bu seçeneği tercih etmeniz halinde, navlun ödemenizi yapmak üzere tarafınıza yönlendirilecek link aşamasında size sunulan onay kutucuklarından ‘hayır onaylamıyorum’ ve ‘gümrükten alınacak’ seçimlerini yapmanız gerekecektir. Bu seçimleri yapmamanız halinde navlun ödemesi yapılamayacaktır ve dolayısıyla ürünleriniz sevk edilemeyecektir.

Seçenek 2: Navlun ödemenizi yapmak üzere tarafınıza yönlendirilecek link aşamasında size sunulan sözlü onay neticesinde, Kıbrıs Kargo’yu, ödemesini yapacağınız paketiniz için gümrük işlemlerinizi yapma ve ürünlerinize ait gümrük vergisini ödemekle yetkilendirebilirsiniz. Bu seçeneği tercih etmeniz halinde KKTC Lefkoşa gümrüğünde adınıza yapılacak olan gümrük vergisi ödeme miktarını ve tarafımıza ödenecek 200₺ lik (İki Yüz Türk Lirası) hizmet bedelini peşinen kabul etmiş olursunuz. Sizin adınıza ve tarafınızca verilecek onay ile Kıbrıs Kargo tarafından gümrükleme işlemi yapılan ürünleriniz için, yine KKTC Lefkoşa gümrüğüne adınıza ödenen toplam gümrük vergi miktarını ve hizmet bedelini en geç 72 saat içinde Kıbrıs Kargo’ya ödemeniz zorunludur. Verdiğiniz onay ile bu koşulu kabul ve taahhüt etmiş olacaksınız. Belirtilen 72 saat süreci, ürünlerinizin Lefkoşa Gümrüğüne giriş yaptığı günün ertesi gün sabahı saat 9.00’da başlar.

Seçenek 2’yi tercih etmeniz halinde gerek ürünlerinizi bizzat ofislerimizden teslim alma esnasında, gerekse de ürünlerinizin adrese teslimi sırasında ‘gümrük vergisi’ + ’hizmet bedeli’ + ’iç taşıma bedeli (olması halinde)’ tarafımızca ve/veya görevli personel tarafından nakit veya kredi kartınız ile tahsil edilecektir. Bunun haricinde bir ödeme yöntemi kabul edilmeyecektir.

ÖZEL İZİN ALIMLARI

Sevk edilen ürünleriniz, KKTC gümrük mevzuatı gereği özel izne tabi olması durumunda, özel izin alımları yalnızca tarafınıza aittir. İlgili Bakanlık ve/veya resmi dairelerden bu izinlerin bizzat tarafınızca alınması zorunludur. Ürününüze ait gümrük işlemlerinin yapılmasına dair Kıbrıs Kargo’yu yetkilendirmiş olsanız dahi, zorunlu olarak özel izin alımı gerektiren ürünleriniz için, bu izinleri alma yükümlülüğü yalnızca şahsınıza ait olacaktır (örn. İlaç ve Eczacılık dairesi, Tarım Dairesi, Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi vb.)

TESLİMAT

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra yine tarafınıza gönderilecek ödeme linki üzerinden yapacağınız seçim ile yukarıdaki ikinci seçeneği seçmeniz ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından dilerseniz Lefkoşa/Girne ofislerimizden ücretsiz teslim alabilir yahut iç taşıma ücreti karşılığında kayıtlı teslimat adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

KKTC adresinize yapılacak iç taşıma ve teslimat, talebiniz halinde ayrıca yapılacak olup taşımaya ilişkin hizmet koşulları ve bedeli size ayrıca iletilecektir.

KOLİLEME
Ürünleriniz daha güvenli bir ambalaj ile gelsin diyorsanız sizler için belirlediğimiz ve üç ebadı bulunan standart kolilerimizden yararlanabilirsiniz. Tarafınıza sunulan ve üç ebadı bulunan bu kolilere istifleme yapılırken ürünleriniz orijinal ambalajından çıkarılmayacaktır. Orijinal ambalaj, yalnızca tarafınızca talep edilecek ürün kontrolü veya ürün faturasına erişim için tarafımızca açılabilir. Şirket ambalajımıza istiflenen ürünleriniz için ek ambalaj bedeli ödenmeyecektir. Yalnızca paket birleştirme talebiniz halinde ek ücret yansıtılacaktır. Kolili gönderimlerde, her koli ebadı için en fazla 10 ürün istifleme imkanı sunulacaktır. Sevkini talep ettiğiniz ürünlerin seçimini yaptığınız koliye sığmaması halinde ebadı daha büyük olan koli seçimi veya ikinci bir koliye istifleme seçeneği yalnızca Kıbrıs Kargo inisiyatifindedir.

POŞETLEME
Tüm ürünleriniz yine sizler için belirlediğimiz ve üç ebadı bulunan poşetlere tarafımızca istiflenecektir. Bu istifleme yapılırken ürünleriniz orijinal ambalajından çıkarılmayacaktır. Orijinal ambalaj, yalnızca tarafınızca talep edilecek ürün kontrolü veya ürün faturasına erişim için tarafımızca açılabilir. Şirket ambalajımıza istiflenen ürünleriniz için ek ambalaj bedeli ödenmeyecektir. Yalnızca paket birleştirme talebiniz halinde ek ücret yansıtılacaktır. Poşetli gönderimlerde, her poşet ebadı için en fazla 5 ürün istifleme imkanı sunulacaktır. Sevkini talep ettiğiniz ürünlerin seçimini yaptığınız poşete sığmaması halinde ebadı daha büyük olan poşet seçimi veya ikinci bir poşete istifleme seçeneği yalnızca Ak-Günler İşletmeleri Şti. Ltd. Kıbrıs Kargo insiyatifindedir.

ÖZEL EBAT FİYATLARI
Tarafımızca belirlenen poşet veya koli içerisine istiflenemeyecek hacimdeki ürünlerini de taşıma imkanı mevcuttur. Bu tip ürünler İstanbul depomuza teslim edildikten sonra ağırlık/hacmine göre fiyatlandırılacak olup tarafınız onayı akabinde sevk edilecektir.

TAŞIMA KURAL ve KOŞULLARI
Gerek bizzat gerekse online olarak yaptığınız ve faturası ile birlikte KKTC’ye sevk için İstanbul depomuza göndereceğiniz tüm ürünler gümrüğe tabi olacaktır.

  Ak-Günler İşletmeleri Şti. Ltd. Kıbrıs Kargo’nun sorumluluğu sadece ürünlerin taşınması hizmetini kapsar. Bu süreç yalnızca ürünlerin İstanbul depomuzca teslim alınmasıyla başlayan ve KKTC gümrüğüne girişi ile son bulan bir taşıma hizmetidir.
  Ürünlerin taşınmasında takip numarası bulunmayacaktır.
  Ürünlerinizin gümrük işlemlerinin tarafınızca yapılması halinde ürünler Lefkoşa Gümrüğü’nden yine bizzat tarafınızca teslim alınacaktır.
  Ürününüze ait gümrük işlemlerinin yapılmasına dair Kıbrıs Kargo’yu yetkilendirmiş olsanız dahi, zorunlu olarak özel izin alımı gerektiren ürünleriniz için, bu izinleri alma yükümlülüğü yalnızca şahsınıza aittir.
 • KKTC gümrük işlemlerinizin tarafımızca yapılmasına onayınız olması ve tarafımızı yetkilendirmeniz halinde yine tarafınızca verilecek onay akabinde adrese teslim veya Lefkoşa/Girne ofislerimizden bizzat alım şeklinde gerçekleştirilecektir.
 • Paket üzerinde alıcı bilgisi bulunan üye dışında üçüncü şahıslar tarafından teslim alınacak olan ürünler için yazılı onayınız gerekmektedir. Onayınızı e-mail veya mesaj yolu ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz. E-mail veya mesaj içeriğinde teslim alacak olan şahsın ad-soyad ve kimlik numarası bulunması yeterlidir.
 • Kişisel Kargo taşımacılığı sadece TC-KKTC yönünde yapılmaktadır. KKTC-TC yönünde tarafımızca kişisel kargo gönderimi gerçekleştirilmemektedir.

 • KKTC’ye sevk edilmek üzere hazırlandıktan sonra ve sevkiyat öncesinde alıcıya gönderilen ödeme linki sadece TC-KKTC arası navlun bedelinden ibarettir.

 • Faturalı ürünlerin KKTC’ye sevk edilmek üzere hazır olması için son aşama olan ödeme linki tarafımızca gönderildiğinde, alıcının ‘gümrükleme hizmeti’ ve ‘teslimat şekli’ için seçim yapması zorunludur, aksi takdirde ödemeyi gerçekleştiremeyecek, dolayısıyla ürünler sevk edilemeyecektir. Yapılacak seçimde Kıbrıs Kargo’nun gümrükleme işlemini yapmak için yetkilendirmesi halinde, KKTC Lefkoşa gümrüğünde, alıcı adına yapılacak olan gümrük vergisi toplam ödeme miktarını peşinen kabul etmiş olduğu varsayılacaktır.

 • 72 saat başlangıç süresi, ürünlerin Lefkoşa gümrüğüne giriş yaptığı günün ertesi gün sabahı saat 09:00’da başlar ve yine ürünlerin gümrük işlemlerinin tamamlanması ardından bu sürenin alıcı tarafından doğacak herhangi bir sebepten dolayı aşılması halinde aylık %25 faiz hesaplanarak, ödenecek tutar üzerine ilave edilip tahsil edilir. Bu koşul, alıcı tarafından peşinen kabul edilir.
 • İstanbul depomuza giriş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde KKTC alıcısı tarafından sevk işlemi başlatılmayan ve ödemesi yapılmayan paketler için Kıbrıs Kargo’nun hiçbir sorumluluğu yoktur. Keza, KKTC gümrük işlemleri için tarafınızca yetkilendirildiğimiz ürünlerinizin gümrük işlemlerinin tamamlanması sonrasında, ofislerimizde bekletilen ürünler, ürünlerin Lefkoşa gümrüğüne giriş yaptığı günün ertesi gün sabahı saat 9.00’dan itibaren 72 saat süre içerisinde teslim alınmaması halinde Kıbrıs Kargo hiçbir sorumluluk taşımaz.

 • Ürünlerinizin gümrük işlemlerinin Kıbrıs Kargo ile yapılmasına onayınız akabinde tercih etmeniz halinde gerek ürünlerinizi bizzat ofislerimizden teslim alma esnasında, gerekse de ürünlerinizin adrese teslimi sırasında ‘gümrük vergisi’ + ’hizmet bedeli’ + ’iç taşıma bedeli (olması halinde)’ tarafımızca ve/veya görevli personel tarafından nakit veya kredi kartınız ile tahsil edilecektir. Bunun haricinde hiçbir ödeme yöntemi kabul edilmeyecektir.


Tarafınız gönderimi ile depomuza faturasız olarak teslim edilen ürünlerin sevki yapılamaz ve/veya bu ürünlerle ilgili Kıbrıs Kargo hiçbir sorumluluk taşımaz.
• Kıbrıs Kargo personeli, ilgili TC ve KKTC gümrüklerine beyan verebilmek adına, ürün faturasına ulaşabilmek için paketleri açma hakkına sahiptir. Gerek TC ve gerekse KKTC gümrüklerinde yetkili memurlar tüm paketleri açma ve muayene etme hakkına sahiptir.
• Kıbrıs Kargo taşıma kural ve koşulları ile ilgili maddeleri değiştirme, ekleme ve iptal etme hakkına sahiptir. Alıcı ve/veya siparişi veren Şirket’in bu değişiklik, ek ve iptalleri web sitesinde yayınladığı tarihten itibaren geçerli olacağını peşinen kabul eder.
• Taşımadan doğacak herhangi bir anlaşmazlığın çözümünde KKTC hukuku ve yalnızca KKTC Girne mahkemeleri yetkilidir.

TAŞINMASI YASAK OLAN ÜRÜNLER
• Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
• Tütün ve tütün ürünleri
• Bozulabilecek gıda maddeleri
• Cep Telefonu ve Aksesuarları (Kulaklık saat vs)
• Bilgisayar / Laptop
• Değerli ziynet eşyaları
• Para, çek, senet ve kıymetli evraklar
• Antika ürünler
• Silah
• Din karşıtı veya herhangi bir ayrımcılık içerikli yayınlar/ürünler
• Canlı hayvan
• Cinsel içerikli yayınlar/ürünler
• Uyuşturucu madde ve kullanımını sağlayan araçlar
• Yanıcı/patlayıcı içerikli maddeler
• Kimyasal içerikli ürünler
• Bitkisel içerikli çaylar
• Sporcu gıda ve içecekleri
• Takviye gıdalar
• Reçeteli/reçetesiz tüm ilaçlar
• Diğer paketlere zarar verebilecek nitelikteki ürünler (sivri, kesici, delici, akışkan, kırılabilme ihtimali olan ve benzeri ürünler). Bu ürünlerin diğer paketlere zarar vermesi durumunda zarar gören paketlerin bedelleri zarar veren paketin KKTC alıcısından tahsil edilecektir.

Yukarıda belirtilen taşıma koşul ve şartları normal ve olağan koşullarda geçerlidir. Herhangi bir mücbir sebebin oluşması, kötü hava şartları ve Covid-19 pandemisi ve benzeri herhangi bir salgın hastalık sebebiyle devletler, resmi kurumlar, uluslararası kuruluşlar ve benzeri kurum ve kuruluşlar tarafından alınacak tedbirler, çıkartılacak kanunlar ve kararlar sebebiyle, limanların kapanması, gemi seferlerinin durdurulması, sokağa çıkma yasağı ve karantina ilanı, çalışma saatlerinin kısıtlanması gibi hallerde yukarıdaki taşıma koşul ve şartlarının yerine getirilememesinden Ak-günler İşletmeleri Şti.Ltd Kıbrıs Kargo sorumlu olmayacaktır

Bizimle iletişime geçin
Aklınıza takılan sorular cevapsız kalmasın...

Aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize mesaj gönderebilirsiniz.
Dilerseniz sorularınız için ilk olarak sitemizin "Sık Sorulan Sorular" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
  Sayıları Bu Alana Yazın :


  Kıbrıs Kargo
  Kıbrıs KargoHızlı Menü
  Kıbrıs KargoBizi Takip Edin
  Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizden haber alabilirsiniz.

  © 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım

  © 2020 Kıbrıs Kargo | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım